Köşe Koltuk

ÖZEL ÖLÇÜ KÖŞE KOLTUK TAKIMLARI RENK RENK DESEN DESEN SEÇENEKLERİ İLE LİMON KOLTUK’DA.

KÖŞE KOLTUK MODELLERİMİZ VADE FARKSIZ 9 AYA VARAN TAKSİT SEÇENEKLERİ İLE

İMALAT ATÖLYESİNDEN KÖŞE KOLTUK TAKIMLARI

Köşe koltuk takımı modellerimizde sağlamlık ve kalite açısından gürgen ağaçtan iskelet kullanılmaktadır. Uzun süre konforunu koruması için ise oturum yerlerinde gri 32 dns sünger kullanmaktayız. Genel olarak silinebilir leke tutmayan dokuma veya tay tüyü kumaşlar tercih edilmektedir fakat kullanıcının isteğine göre farklı renk ve dokularda da kumaş seçeneği bulunmaktadır.
Koltuk takımlarında, yataklı koltuk, sandıklı koltuk ve chester koltuk olarak farklı modellerimiz vardır. Renk seçimi ve ölçü alımı için ücretsiz keşif hizmetimiz vardır

 

 

Üretim atölyemiz İstanbul Ataşehir Kayışdağı mahallesindedir. 250 m2 lik atölyemizde tamamen tüketiciye yönelik üretim yapılmaktadır. Atölyemiz sıfır üretim yaptığı koltuk takımlarına sözde satana kadar değil gerçek anlamda garanti vermektedir. Sağlamlık, kalite ve konforum müşteri memnuniyeti getireceğinin bilincinde üretim yapılmaktadır. Koltuklarınızın kumaş renginden ayak rengine kadar, ölçüsünden yataklı ve sandıklı oluşuna kadar kendiniz tasarlayabilirsiniz. Koltuk takımlarımızın tamamında 1. sınıf sünger malzeme kullanılmaktadır.

 

İmalat Atölyemize Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ
Bizi FACEBOOK adresimizden de takip edebilirsiniz.
Hemen Ara
Whatsapp