Köşe Koltuk

Köşe koltuk modellerimiz ve renk seçenekleri için imalat atölyemizi arayabilirsiniz.

2015 yılından itibaren kullandığımız ve kedi tırmalamasına karşı dayanıklı olan kumaşlarımız ile de özel ölçü köşe koltuk üretimi yapmaya başladık. Evinde kedi besleyipte koltukları açısından muzdarip olan müşterilere yönelik bir hizmetimizdir.

Koltuklarınız kedileriniz tarafından parçalandı veya kullanıma bağlı olarak eskidi ise mutlaka yeni bir koltuk almayı düşünüyor olabilirsiniz. Alacağınız koltuk takımında da aynı sorunu yaşama riskiniz yüksek. Mutlaka eski koltuğunuzda olduğu gibi yeni koltuğunuzda da kedi tırmalaması sonucu yırtılmalar olacaktır.

İşte bizde tam olarak burada devreye giriyoruz ve beğendiğiniz köşe koltuk modelini kedi tırmalamasına karşı dayanıklı ve %100 garanti verdiğimiz kumaş ile yapıyoruz. Böylece hem koltuğunuzu yenilemiş oluyorsunuz ve en güzeli aynı sorunu yaşama riskiniz de ortadan kalkmış oluyor.

Chester koltuk modelleri hariç tüm koltuk takımı modellerinde bu kumaş kullanılabilmektedir. Chester modellerde olmamasının sebebi ise kumaşın yapısından kaynaklanmaktadır.

Köşe takımı modellerimizde sağlamlık ve kalite açısından gürgen ağaçtan iskelet kullanılmaktadır. Uzun süre konforunu koruması için ise oturum süngerlerinde gri 32 dns veya HR sünger kullanmaktayız. Genel olarak her kumaş türü bulunmakla birlikte silinebilir leke tutmayan kumaş türleri tercih edilmektedir. Bununla birlikte kullanıcının isteğine göre farklı renk ve dokularda da kumaş alternatifleri bulunmaktadır.

Koltuk takımlarında ; yataklı koltuk , sandıklı koltuk ve chetster koltuk olarak farklı modellerimiz vardır. Renk seçimi ve ölçü alımı için ücretsiz keşif hizmetimiz vardır.

Köşe Koltuk İmalat Atölyemiz

Üretim atölyemiz İstanbul Ataşehir Kayışdağı mahallesindedir. 250 m2 lik atölyemizde tamamen tüketiciye yönelik üretim yapılmaktadır. Atölyemiz sıfır üretim yaptığı koltuk takımlarına sözde satana kadar değil gerçek anlamda garanti vermektedir. Sağlamlık, kalite ve konforum müşteri memnuniyeti getireceğinin bilincinde üretim yapılmaktadır. Koltuklarınızın kumaş renginden ayak rengine kadar, ölçüsünden yataklı ve sandıklı oluşuna kadar kendiniz tasarlayabilirsiniz. Koltuk takımlarımızın tamamında 1. sınıf sünger malzeme kullanılmakta olup üretilen koltuk modelleri iskelet yapısı olarak 5 yıl sünger ve kumaş olarak ise 2 yıl garantilidir.

KÖŞE KOLTUK MODELLERİMİZ VADE FARKSIZ 5 AYA VARAN TAKSİT SEÇENEKLERİ İLE

İMALAT ATÖLYESİNDEN KÖŞE KOLTUK TAKIMLARI

İmalat Atölyemize Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ
Bizi İNSTAGRAM adresimizden de takip edebilirsiniz.
köşe koltuk

Köşe Koltuk Üretim Süresi

Müşterilerimizin bizden talep ettiği köşe koltuk modellerini hali hazırda stoğumuzda bulundurmuyoruz. Talebe göre üretime alıyoruz. Çünkü farklı ölçü ve renklerde talep olduğu için bu sistemde çalışmak durumunda kalıyoruz.

Üretim süresi koltuk modeline göre değişmekle birlikte ortalama süre 2 haftadır.

Koltuk Üretiminde Kumaş Seçimi

Yerli ve İthal bir çok kumaş firması ile çalışmaktayız. Burada bizim önerilerimiz müşterimizin talebine göre olmaktadır. Renk önerilerimiz daha çok odanın konseptine uyacak şekilde olmaktadır. Kumaş türü olarak ise koltuğun modeli, odanın tarzı ve müşterimizin beğenisine göre yönlendirme yapıyoruz. Kadife, keten, saten, dokuma, nubuk , goblen, popart gibi bir çok kumaş türü ve renk seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Özel Ölçü Köşe Koltuk İçin Püf Noktalar

İmalattan koltuk almanız en büyük avantajı hiç şüphesiz özel ölçülerde yani odanızın enine boyuna göre üretim yapılabiliyor olmasıdır. Konu başlığını tıklayarak bu konuda hazırlanmış daha detaylı makalemizi okuyabilirsiniz.

Hangi Modellerin Üretimini Yapıyoruz?

Resmi olarak herhangi bir firma tarafından patenti alınmayan ve üretimi o firmanın haricinde yasak olan koltuk modeli hariç tüm koltuk modellerinin üretimini yapmaktayız. Resmi olarak patenti alının koltuğun üretim hakkı yalnızca modelin patentini alan firmaya aittir.

Köşe Koltuk Modellerinde Teslimat ve Kurulum

İstanbul içi teslimatlarımız önceden bilgi verilmek koşulu ile belirli günlerde yapılmaktadır. Bu teslimatlarda harici bir nakliye firması yerine kendi aracımız ve kendi personelimiz ile yapmaktayız. Böylece kurulum ve teslimat esnasında oluşabilecek olumsuzluklara karşı daha tedbirli ve bilinçli hareket edilerek sorunsuz bir teslimat ve kurulum yapılmaktadır.

İstanbul’da hem Anadolu yakasında hemde Avrupa yakasında ücretsiz teslimat ve nakliye hizmetimiz bulunmaktadır.

İstanbul dışı gönderilerimiz ise yine müşterilerimize daha önceden verilen belirli gün ve tarihlerde anlaşmalı olduğumuz şehirler arası nakliye firmaları ile yapmaktayız. Buradaki nemli nokta ise İstanbul dışı gönderilerde teslimat sadece evinizin önüne kadar yapılmaktadır. Dairenize kadar çıkartamıyoruz. Örneğin 4. katta oturduğunuzu düşünecek olur isek teslimat kata kadar değil sadece apartman önüne kadar yapılmaktadır. Bu konudaki anlayışınız için teşekkür ederiz.

Garanti Süresinde Servis Hizmeti

Makalemizin baş kısmında da belirttiğimiz gibi üretimini yaptığımız köşe koltuk modellerimiz iskelet yapısı olarak 5 yıl ve kumaş olarak da 2 yıl garantilidir. Bu süreçte oluşabilecek sorunlarda;

  • Koltuk ayağında kırılma

Ayaklar genelde ahşap olarak yapmaktayız fakat bu koltuğun modeline göre metal veya plastik olarakda kullanılmaktadır. Koltuk ayak kırılmaları ve tamiri hakkında detaylı bilgiye KOLTUK TAMİRİ sayfamızda ulaşabilirsiniz. Bu sorunların garanti süresinde olması durumunda ise ücretsiz onarım veya ayak değişim hizmeti vermekteyiz.

  • Koltuk dikişlerinde atma

Zamanla kullanıma bağlı olarak ortaya çıkabilecek sorunlardan biridir. Böyle bir durumda köşe koltuklarda oluşacak dikiş atmalarında mümkünse yerinde onarım değil ise uygun bir program ile koltuk alınarak atölyede onarımı yapılarak tekrar teslimatı yapılmaktadır. Bu işlem koltuk garanti süresinde ise ücretsiz değil ise servis ücretine tabi olarak yapılmaktadır.

  • Köşe koltuk süngerinde çökme

Üretimini yaptığımız sıfır köşe koltuk modellerinin tamamında 32 dns veya HR sünger kullanmaktayız. Bu kalitenin altında sünger kesinlikle kullanmıyoruz. Üretimini yaptığımız köşe koltuk modellerinde eğer ki garanti süresinde süngerlerinde çökme veya erken deformasyon oluştu ise ya minderleriniz veya koltuklarınız evinizden alınarak ücretsiz sünger değişimi yapılmaktadır. Koltukda çökme ile ilgili detaylı bilgiye konu başlığına tıklayarakta ulaşabilirsiniz.

  • Kumaşta solma veya tiftiklenme

Gerek üretimini yaptığımız gereksede yüz değişimini yaptığımız koltukların tamamında üretici kumaş firmalarından veya sattığı kumaşın garanti süresinde arkasında duran kurumsal kumaş firmalarından alım yapmaktayız. Böylede oluşabilecek kumaş sorunlarına karşı ne biz nede müşterimiz herhangi bir mağduriyet yaşamamaktadır.

Kumaşlarda zaman zaman solma veya belirli noktalarda yırtılma gibi sorunlar ile muhakkak karşılaşıyoruz. Böyle durumlarda müşterimizin muhatabı kumaş firması değil direk limon koltuk’ dur. Böylece ortada herhangi bir mağduriyet durumu oluşmadan müşterimizin koltuğundaki solma, tiftiklenme veya yırtılma problemi giderilmektedir.

Böyle durumlarda köşe koltuk modelimiz garanti süresinde olduğu sürece hiçbir şekilde servis ücreti, nakliye ücreti veya kumaş ücreti talep edilmemektedir.

  • İskelette Çökme

Koltuk iskeletinde çökme sorunu genelde yeni yapılan koltuklarda ortaya ayak konmaması sonucu oluşmamaktadır. Yapmış olduğumuz koltuk takımlarında bu sorunu yaşamamış olsak ta genel itibarı ile gelen çağrılarda kullanıcıların sık yaşadığı bir problemdir. Bu sorunun önüne geçmenin tek çaresi ise koltuğun orta ağırlık merkezine ayak konulmasıdır.

Koltuk takımınız limon koltuk’ dan almamış olsanız dahi bu gibi sorunlarınızda arayarak bilgi ve servis hizmeti alabilirsiniz.

Hotline
Bizi Arayın