Köşe Koltuk

Köşe koltuk modellerimiz ve renk seçeneklerimiz için imalat atölyemizi arayabilirsiniz. 

2015 yılından itibaren kullandığımız ve kedi tırmalamasına karşı dayanıklı olan kumaşlarımız ile de özel ölçü köşe koltuk üretimi yapmaya başladık. Evinde kedi besleyipte koltukları açısından muzdarip olan müşterilere yönelik bir hizmetimizdir. 

Koltuklarınız kedileriniz tarafından parçalandı veya kullanıma bağlı olarak eskidi ise mutlaka yeni bir koltuk almayı düşünüyor olabilirsiniz. Alacağınız koltuk takımında da aynı sorunu yaşama riskiniz yüksek. Mutlaka eski koltuğunuzda olduğu gibi yeni koltuğunuzda da kedi tırmalaması sonucu yırtılmalar olacaktır.

İşte bizde tam olarak burada devreye giriyoruz ve beğendiğiniz köşe koltuk modelini kedi tırmalamasına karşı dayanıklı ve %100 garanti verdiğimiz kumaş ile yapıyoruz. Böylece hem koltuğunuzu yenilemiş oluyorsunuz ve en güzeli aynı sorunu yaşama riskiniz de ortadan kalkmış oluyor. 

Chester koltuk modelleri hariç tüm koltuk takımı modellerinde bu kumaş kullanılabilmektedir. Chester modellerde olmamasının sebebi ise kumaşın yapısından kaynaklanmaktadır.

KÖŞE KOLTUK MODELLERİMİZ VADE FARKSIZ 5 AYA VARAN TAKSİT SEÇENEKLERİ İLE

İMALAT ATÖLYESİNDEN KÖŞE KOLTUK TAKIMLARI

 
Köşe takımı modellerimizde sağlamlık ve kalite açısından gürgen ağaçtan iskelet kullanılmaktadır. Uzun süre konforunu koruması için ise oturum yerlerinde gri 32 dns veya HR sünger kullanmaktayız. Genel olarak silinebilir leke tutmayan dokuma veya tay tüyü kumaşlar tercih edilmektedir fakat kullanıcının isteğine göre farklı renk ve dokularda da kumaş seçeneği bulunmaktadır.
Koltuk takımlarında, yataklı koltuk, sandıklı koltuk ve chester koltuk olarak farklı modellerimiz vardır. Renk seçimi ve ölçü alımı için ücretsiz keşif hizmetimiz vardır
Üretim atölyemiz İstanbul Ataşehir Kayışdağı mahallesindedir. 250 m2 lik atölyemizde tamamen tüketiciye yönelik üretim yapılmaktadır. Atölyemiz sıfır üretim yaptığı koltuk takımlarına sözde satana kadar değil gerçek anlamda garanti vermektedir. Sağlamlık, kalite ve konforum müşteri memnuniyeti getireceğinin bilincinde üretim yapılmaktadır. Koltuklarınızın kumaş renginden ayak rengine kadar, ölçüsünden yataklı ve sandıklı oluşuna kadar kendiniz tasarlayabilirsiniz. Koltuk takımlarımızın tamamında 1. sınıf sünger malzeme kullanılmakta olup üretilen koltuk modelleri iskelet yapısı olarak 5 yıl sünger ve kumaş olarak ise 2 yıl garantilidir.
İmalat Atölyemize Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ
Bizi FACEBOOK adresimizden de takip edebilirsiniz.
köşe koltuk modelleri
köşe koltuk

Köşe Koltuk Üretim Süresi

Müşterilerimizin bizden talep ettiği köşe koltuk modellerini hali hazırda stoğumuzda bulundurmuyoruz. Talebe göre üretime alıyoruz. Çünkü farklı ölçü ve renklerde talep olduğu için bu sistemde çalışmak durumunda kalıyoruz.

Üretim süresi koltuk modeline göre değişmekle birlikte ortalama süre 2 haftadır.

Koltuk Üretiminde Kumaş Seçimi

Yerli ve İthal bir çok kumaş firması ile çalışmaktayız. Burada bizim önerilerimiz müşterimizin talebine göre olmaktadır. Renk önerilerimiz daha çok odanın konseptine uyacak şekilde olmaktadır. Kumaş türü olarak ise koltuğun modeli, odanın tarzı ve müşterimizin beğenisine göre yönlendirme yapıyoruz. Kadife, keten, saten, dokuma, nubuk , goblen, popart gibi bir çok kumaş türü ve renk seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Özel Ölçü Köşe Koltuk İçin Püf Noktalar

İmalattan koltuk almanız en büyük avantajı hiç şüphesiz özel ölçülerde yani odanızın enine boyuna göre üretim yapılabiliyor olmasıdır. Konu başlığını tıklayarak bu konuda hazırlanmış daha detaylı makalemizi okuyabilirsiniz.

Hangi Modellerin Üretimini Yapıyoruz?

Resmi olarak herhangi bir firma tarafından patenti alınmayan ve üretimi o firmanın haricinde yasak olan koltuk modeli hariç tüm koltuk modellerinin üretimini yapmaktayız. Resmi olarak patenti alının koltuğun üretim hakkı yalnızca modelin patentini alan firmaya aittir.

Hemen Ara
Whatsapp