KOLTUK TAKIMLARI

Koltuk Takımları Koltuk Modelleri

Her mekana uygun renk ve ölçüde koltuk takımları imalatı yapıyoruz.

Üreticiden Koltuk Almanın Artısı Nedir

Bir mağazada veya internette bir koltuk modeli beğendiniz ve aldınız.Firmadan koltuk takımını evinize getirdiklerinde odanıza kadar girmediği hatta ve hatta daire kapısından içeri girmediğini söyleyip orada bırakıp gitseler ne yapardınız. Gerçekte buya ebattan dolayı girmiyor. Her ne olursa olsun kapının önünde bırakıp gidilmesi doğru değil. Neden bu örneği verdik diye soracak olursanız duyduk da ondan. Telefon açıpda  mağdur durumda olduğunu firmanın koltuğu sokamadığı için bırakıp gittiğini söyleyip yardım almak isteyen insanlar ile karşılaştık. Bu durumda eğerki koltuk takımının kolu yada var ise alt bazası sökülerek giriyorsa ne ala. Yoksa geçmiş ola.

Üreticiden alırsanız bu durumla karşılaşmayacakmısınız. Evet karşılaşmayacaksınız. Özel siparişle aldığımız her koltuk takımı hem odanızın ölçüsüne uygun olarak hemde asansöre veya koridorlardan geçecek ebat ve parçada yapılmaktadır. Bu işlemi garantiye almak için ise siparişi alıp yapıma başlamadan önce ücretsiz keşif ustamız gelip evinizde ölçü alıyor. Taşıma esnasında sığmama gibi bir durum olmasın diye gerekirse koltuğu birkaç parçadan oluşacak şekilde yapıyoruz.

Koltuk modelleri bakarken evime olur mu olmaz mı diye düşünmek yerine bizimle irtibata geçerek evinize uyacak ölçüde yaptırmanız mümkündür. Hangi modelleri yapıyorsunuz diye bir soruya gerek yok çünkü atölyemizde resmini gösterdiğiniz her koltuk takımı modelini yaptırabilirsiniz.

Koltuk modelleri için oldukça zengin renk seçeneklerimiz vardır. İmalat dan koltuk almanın bir diğer avantajı ise evinizin renklerine (halı-perde-duvar-aksesuar) uyacak kombinasyonda bir koltuk takımına sahip olabilmektir. Renk seçimi için ayda ortalama 50 ev için renk seçimi ve kombinasyon yapan ustamız sizlere de fikir verecek ve karar vermenizde yardımcı olacaktır.

Peki sadece renk seçimi ve özel ölçümü avantajınız olacak. Tabiki hayır.

Kalite ve sağlamlık açısından kesinlikle tüm koltuk modellerimizde gürgen ağacından yapılma iskelet kullanmaktayız. Buda koltuğunuzun uzun yıllar sağlam bir şekilde kullanılması demek oluyor.

Bir diğer avantaj ise rahatlık hissiyatınıza göre sert , yumuşak veya orta sert sünger tercih edebiliyor olmanız.

Ve tabiki de fiyat avantajı. Yüksek kira giderleri,  üretici giderleri yok. İskeletinden döşemesine, boyasına kadar kendimiz üretiyoruz. Üretim yaparken de yukarıda belirttiğimiz kaliteler doğrultusunda üretiyoruz.

Hotline
Bizi Arayın