REFERANSLAR

REFERANSLAR

Her geçen gün yeni isimler eklenen referanslar listemiz gün geçtikçe artmaktadır. Gerek kurumsal firmalar gerek cafe ve restaurantlar gerekse de ev hanımlarının öncelikli tercihlerinden olan Limon koltuk döşeme atölyemiz İstanbul geneli hem Anadolu hemde Avrupa yakasında hizmet vermektedir.

Neden Biz ?

Hizmet öncesinde ve hizmet sonrasında tamamen memnuniyet odaklı çalışmayı benimseyen koltuk döşeme atölyemiz sektörüne hep yenilikler sunarak öncülük yapmıştır.

Tamir ve döşeme hizmetimiz yalnızca İstanbul geneli için geçerlidir. İstanbul dışı sadece yeni üretim koltuk takımı teslimatı yapılmaktadır.

Limon Koltuk Sosyal Medyada

Referanslar listemizde sunmuş olduğumuz isimler sizler için örnek teşkil edebilecek firmalardan oluşmaktadır. Genel itibarı ile Limon koltuk döşeme atölyesinde yapılıp adresine teslim edilen bir çok tadilat ve yeni işlerimiz facebook adresimizde de güncel olarak takip edebilirsiniz ve inceleyebilirsiniz.

Çözüm Odaklı

Her zaman eleştiri ve yeni fikirlere açık olan Limon koltuk sizlerden gelen olumlu ve olumsuz değerlendirmeleri mutlaka dikkate alacaktır

Sizlerde gerek proje bazlı çalışmalarınızda gerekse ev veya iş yerlerinizde koltuk döşeme ve koltuk tamirlerinizde atölyemizi tercih edebilirsiniz. Referanslar listemizde sizleri de görmekten büyük onur ve mutluluk duyarız.

WhatsApp chat