Chester Koltuk

Chester koltuk ve kapitone koltuk takımlarında her zevke hitap eden renk seçenekleri ile ev veya iş yerlerinize uygun ölçülerde üretim yapılmaktadır. Ayrıca yataklı ve sandıklı chester koltuk seçeneklerimizde bulunmaktadır. Kumaş, hakiki deri, nubuk veya suni deri olarak da chester koltuklarda imalatımız vardır.
Koltuk takımlarımızın üretiminde gürgen ağaç iskelet kullanılmaktadır. Safaş marka 1. sııf gri sünger ile koltuk takımları garantili olarak üretilmektedir. Renk seçimi için atölyemizi ziyaret edebilir veya adresinize kumaş örnekleri ile gelerek hem ölçü alımı hemde renk seçiminde yardımcı olabiliriz.
Chester koltuk takımlarında mekana göre uygun ölçülerde , yataklı ve sandıklı olarakta üretim yapılmaktadır. Standart ölçülerin dışına çıkılarak en ve boyda istenilen ölçülerde değişiklik yapılmaktadır. Modellerimizin dışında herhangi bir mağazadan veya internet üzerinden beğendiğiniz bir modelinde üretimini yaptırabilirsiniz.

 

 

Chester veya kapitoneli koltuk modellerinde hakiki deri üretimlerinde kullanılan deri metrajı kumaşa oranla daha fazla olmaktadır. Hakiki deriler tabaka halinde olduğu için çok fazla fire vermektedir. Hakiki deride kumaşa oranla 3/1 oranda daha fazla deri gitmektedir. Bu konuda net bilgiyi atölyemizi arayarak öğrenebilirsiniz.
Bu model koltuklarda normal bir oturma gruplarında olduğu gibi yatak veya sandık sistemide yapılmaktadır. Beğendiğiniz kapitone modelinde yataklı veya sandıklı olarak yapılıp yapılamayacağını koltuk döşeme ustamızı arayarak telefonda bilgi alabilirsiniz. Bunun için öncelikle beğendiğiniz koltuğun resmini mail veya whatsapp yolu ile bizimle paylaşmanızda fayda vardır.
Koltuk modellerimiz iskeletinden döşemesine  ve boyasına kadar her aşaması atölyemiz bünyesinde yapılmaktadır. İstanbul içi ücretsiz nakliye İstanbul dışı ise ile göre 400 tl ile 800 tl arası nakliye ücreti bulunmaktadır.

Kapitone Koltuk

WhatsApp chat