Puf Modelleri

Mekana ve kişiye özel puf modelleri üretimimiz vardır.

Dekoratif Puf

Ev veya iş yerinize hava katacak tamamen dekor amaçlı veya aynı zamanda kullanılabilen farklı tarz bir kumaş ile yada özel bir baskı ile yapılan puflardır. Bu puf modellerine aynı zamanda eşinizin, arkadaşınızın, çocuğunuzun veya sevgilinizin resimlerini de baskı yaptırabilirsiniz.

Kapitone Puf Modelleri

Özellikle salonlarınızın havasını değiştirecek kapitoneli pufları istenilen ölçü, şekil ve kumaş ile yapmaktayız. Diğer puf modellerinde olduğu gibi chester puf modellerimizde de sağlamlık açısından gürgen iskelet, 32 dns sünger ve kaliteli kumaş kullanarak üretimini yapmaktayız.

Sandıklı Puf Modelleri

Yatak odalarınızda ve çocuk odalarında kullanıma bağlı olarak aynı zamanda içerisine eşya koyarak hem alan kazanacak hemde ortalığın kalabalığını kaldırmış olacaksınız.

Bununla birlikte yukarıdaki resim galerimizde puf modellerine örnek bir kaç çalışmamızı görebilirsiniz. Bu modellerden beğendiğiniz olur ise hem ahşap rengi hemde kumaş seçeneği olarak farklı alternatiflerde de yapmaktayız.

Metal Ayaklı Puf Modelleri

Metal ayaklı puf modellerinde üretim süresi bir kaç gün daha fazla sürmektedir. Bunun sebebi ise kullanılan ayak modelinin yapım süresinin uzun olmasından kaynaklanmaktadır.

Metal ayaklı puf modellerinde sarı, bakır ve siyah renk seçenekleri ile üretim yapılmaktadır.

Yapmış olduğumuz tüm ürün gruplarını INSTAGRAM sayfamızdan da inceleyebilir ve takip edebilirsiniz.

Atölyemize ulaşıp bilgi almak ve sipariş vermek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Proje Çalışmaları

Kullanıcıya yönelik üretim yapmakla birlikte proje bazlı adetli puf imalatıda yapmaktayız. Görsellerde bulunan altıgen puf modelleri ile kütük puf modelleri proje bazlı çalışmalarımıza bir örnektir.

Promosyon ürünü ve baskılı reklam ürünü olarak kullanılmak üzere adetli üretim yapmaktayız.

Oymalı Ahşap Puf Modellerimiz

Diğer modellerimizde olduğu gibi bu ürünlerimizde de adetli olarak ta imalat yapmaktayız. Bununla birlikte ahşap kısımlarında oymalı veya oymasız olarak yapılmaktadır. Ahşap kısımlarda ise diğer mobilyalarınızın rengine uyması açısından aynı renk boyama yapılmaktadır.

Oymalı modellerin ahşap kısımlarında ortamı patlatacak iddialı bir renk ile ahşap boyamasıda yapılmaktadır. Buda demek oluyor ki renk konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur. Mobilyalarınızın, halınızın veya perdenizin rengine kombinasyon olacağını düşündüğünüz bir renk ile boyama yapılmaktadır.

Puf Modelleri
Çizgili Puf Modeli
Hotline
Bizi Arayın