Sandalyeler

Sandalyeler kendi imalatımız olup kumaş ve ahşap renklerinde değişim yaptırabilirsiniz. Ortalama teslim süremiz 1ile 2 hafta arası değişmektedir. Güncel fiyat ve üretim bilgisi için lütfen irtibata geçiniz.

Sandalyeler 

Sandalyelerimizin üretiminde sağlamlık açısında gürgen ağaç kullanılmaktadır. her ürün 2 yıl garantilidir. Beğendiğiniz modelin üretim devamının olup olmadığını öğrenmek için lütfen atölyemizi arayınız.

Sandalye Fiyatları Nasıl Belirlenir

Yukarıdaki sandalye modellerinden beğendiğiniz ürünlerde adet , model ve kumaş seçimi ile net rakam ortaya çıkmaktadır. Koltuklarınızın, halınızın veya perdenizin rengine uygun bir kumaş seçimi ile evinizin kombinasyonunu değiştirebilir farklı bir hava katabilirsiniz. Renk ve kombinasyon konusunda Limon koltuk döşeme ustamız sizlere yardımcı olacak ve geniş kumaş seçeneklerini size sunacaktır.

Yaptığımız sandalye modellerini INSTAGRAM veya FACEBOOK sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Sandalye siparişleriniz için bize ulaşıp daha detaylı bilgi almak için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret ediniz.

Sandalyede Uygun Fiyat Mı ? Kalite Mi ?

Herhangi bir ürün alırken çoğunlukta ilk bakılan şey fiyatıdır. Elbette bu seçim beğenilen modeller üzerinden yapılmaktadır. Sizlerde eğerki bir sandalyeye ihtiyacınız var ise ve beğendiğiniz modeli buldu iseniz ilk yapmanız gereken kalitesidir. Ürünün kalitesinin iyi olduğuna eminseniz bu kalite üzerinden fiyat araştırması yapmanızı öneririz. Aksi durumda 1 yıl gibi kısa bir sürede aldığınız sandalyeleri yeniden kaplatmak zorunda kalabilirsiniz.

Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamanız için doğru satıcıyı veya doğru üreticiyi bulmak en önemli koşuldur. Yapmış olduğumuz sandalyelerde kırılma, esneme veya çökme gibi durumlara karşı koşulsuz garanti vermekteyiz.

Ürettiğimiz sandalye modellerinin tamamı uzun bir süre boyunca sorunsuz kullanılacak şekilde tasarlanmış ve ona göre ahşap ve sünger malzeme kullanılarak üretilmiştir.

Bu nedenle sandalye almadan önce değerlendirme yaparken sadece fiyat üzerinden değil de ; hem kalite hemde fiyat üzerinden değerlendirme yapmanızı öneririz.

Teslimat Süresi ve Nakliye

Üretimini yaptığımız tüm sandalye ve koltuk modellerinde adrese teslim işlemi kendi aracımız ve kendi personelimiz ile yapılmaktadır. Teslimat konusunda müşteriden herhangi bir ek ödeme talep edilmemektedir.

Ürünlerin teslim süresi ise sipariş oluşturulurken o haftanın yoğunluğuna göre bir süre belirlenmektedir. Bu süre içerisinde teslimat yapılmaktadır. Genel olarak ise sandalye modellerinde teslim süresi 1-2 hafta aralığındadır. Aksi bir durumda süre uzaması söz konusu olacak ise teslim gününden önce müşterimiz bilgilendirilmektedir.

Hotline
Bizi Arayın