İLETİŞİM

Limon koltuk döşeme

AVRUPA YAKASI İLETİŞİM ATÖLYESİ

Tel                          : 0212 227 80 44
Cep / Whatsapp      : 0532 563 95 88
E-mail                     : info@limonkoltuk.com / limonkoltuk@gmail.com

ANADOLU YAKASI İLETİŞİM ATÖLYESİ

Tel                          : 0216 313 80 44
Cep / Whatsapp      : 0532 563 95 88
E-mail                     : info@limonkoltuk.com / limonkoltuk@gmail.com

Harita ve Uydu Görüntüsü

Limon koltuk döşeme atölyesinde İstanbul genelinde her semtten ulaşmanız oldukça kolaydır. Toplu taşıma kullanarak veya özel  aracınız ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz

Metro ve Otobüs güzergahlarına yakın olan atölyemizi arayarak net bir tarif alabilir veya size en yakın atölyemizden konum isteyerek navigasyonla da gelebilirsiniz.

Merkez atölyemiz Ataşehir Kayışdağı mahallesinde bulunmaktadır. Kendi aracı ile gelenler için otoparkımız bulunmaktadır. Toplu taşımayı tercih eden müşterilerimiz için ise durak ile atölyemiz arasındak, mesafe sadece 20 mt dir.

İstanbuldada hem Avrupa hemde Anadolu yakasında hizmet vermekteyiz. Acil işleri olan müşterilerimiz için ise motorlu servisimiz ile günü birlik hizmet vermekteyiz. Kumaş seçimi ve ürünlerin kontrol kısmını çok hızlı bir şekilde çözmekteyiz. Minder kılıfı yenileme veya bozuk fermuar onarımı gibi işlerinize aynı gün çözüm sunmaktayız. Bu hizmetteki amacımız ise atölyemize bir şekilde ulaşmış olan müşterilerimizi bgebri çevirmemektir.

Koltuk resimlerinizi 0532 563 95 88 noya göndererek Acıbadem koltuk döşeme atölyesinden fiyat alabilirsiniz.

Limon koltuk döşeme atölyesi

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ,

Belirli bir büyüklük ve olgunluğa gelen bütün firmaların uygulamaya çalıştığı gibi bizde Limon koltuk olarak önceliği işimizin kalitesini artırarak müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefledik. Kaliteli hizmetin devamında müşteri potansiyelimizin artacağına inanarak çalıştık. Bu düşünce ile işimize değer vererek çalıştık ve bugün sizlerin desteği ile bulunduğumuz konuma geldik. İçinde bulunduğumuz sistem gereği bazı kuralları esas aldık. Bunlar insiyatif kullan, liderlik yap, sorumluluğun altındaki bütün kaynakları etkin yönet, kontrol et, takip et ve gerçekleştir. Bu kuralları esas alarak işimizi daha da ileri bir kaliteye taşımak için çalışacağız.

Her yıl olduğu gibi içinde bulunduğumuz bu senede büyük hedefler içerisindeyiz. Gerek imalat olsun, gerek tamirat olsun ve gereksede mobilya boya olsun, çıtamızı yükselterek müşteri potansiyelimizi kaliteyi düşürmeden yükseltmek hedefindeyiz. Bunuda sizlerle birlikte başaracağımıza inanıyoruz. Bize inanıp bizi tercih ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ediyoruz.

Hemen Ara
Whatsapp