Kedi Köpek Tırmalamasına Dayanıklı Kumaş

Kedi Köpek Tırmalamasına Dayanıklı Kumaş Limon Koltuk’ da

Kedi köpek tırmalamasına dayanıklı kumaş ; kedi ve köpekleriniz tırmalama oyuncağı yerine koltuğunuzu tercih ediyor ise üzülmeyin.  Koltuk döşeme atölyesi Limon koltuk’ da Sertex döşemelik süet kumaşları, hayvanseverler için büyük kolaylık sağlıyor..

Kedi ve köpeklerin, koltuk ve kanepeleri tırmalama zevki büyük sorun oluştururken, limon koltuk döşeme atölyesinin sunmuş olduğu floklu ( süet ) kumaşlar , hayvanseverlerin yardımına koşuyor. Serteks floklu kumaşların dokunmamış yüzeylerden oluşması kedi ve köpeklerin tırnaklarını geçirmesine engel olurken ipeksi bir yumuşaklık sağlıyor. Aynı zamanda kumaşlara anti mikrobiyel, kolay temizlenebilir ve su iticilik gibi hayatı kolaylaştıran farklı özellikler kazandırabiliyor.

Koltuk döşeme atölyemiz Limon koltuk olarak Sertex’ in desteği ile sizlere kaliteyi sunmaktadır. Sertex’in uzun yıllar süren AR-GE çalışmaları sonucu dayanıklılığı kanıtlanmış döşemelik süet kumaşları sayesinde evcil hayvanlarınız ile birlikte evinizde oturmanın keyfini rahatlıkla yaşayın.

120 FARKLI RENK SEÇENEĞİ

 

KEDİ TIRMALAMASINA KARŞI DAYANIKLI SÜET ÜRÜNLER

Döşemelik süet ürünlerimiz, üretim tekniği ve yapısı bakımından dokusuz tekstil yüzeyleridir. Standart dokuma ve örme kumaşların yüzeyi ise ipliklerden oluşmaktadır. Bu nedenle evcil hayvanlar bu iplikleri tırnaklarıyla kopararak kumaşa zarar verebilir.

Sahip olduğu teknik farklılıktan dolayı süet ürünlerimiz, kedi, köper v.b. evcil hayvan tırmalamalarına karşı dayanıklıdır. Çünkü hayvankların tırnaklarını geçirebilecekleri ipliklerden oluşan bir yüzey yoktur; tırnaklar dokusuz yüzeyde kayarak zarar vermemektedir. Limon koltuk kalitesi ve farkı ile artık kedi ve köpeğinizin verdiği zararlardan kurtulacaksınız.

Döşemelik süet ürünlerimizin bu özelliklerini kanıtlamak için , ürünlerimize bağımsız bir test laboratuvarında ( INTERTEK) kedi ve köpek tırmalamasını test eden Mace Snagging ve Snag pod testleri yapılmıştır. Bu testlerden başarı ile geçen kumaşlarımızı koltuk döşeme atölyemizden ustalarımız vasıtası ile temin edebilir koltuklarınıza uygulatabilirsiniz.

Kedinizden veya köpeğinizden vazgeçmek istemiyorsanız fakat onların koltuklarınıza zarar da vermesini istemiyorsanız çözüm Limon koltuk‘ da.

Kedi köpek tırmalamasına dayanıklı kumaş için yüze yakın renk seçeneği bulunmaktadır. Bu seçenekleri görüp karar vermeniz için adresinize geliyoruz. Bunun için herhangi bir ek ücret talep etmiyoruz.

 

Kedi köpek tırmalamasına dayanıklı kumaş için daha fazla bilgi almak istiyorsanız bu konuda limon koltuk döşeme atölyemizi arayarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.