Kedi Köpek Tırmalamasına Dayanıklı Kumaş

Kedi Köpek Tırmalamasına Dayanıklı Kumaş Limon Koltuk’ da

Kedi köpek tırmalamasına dayanıklı kumaş ; kedi ve köpekleriniz tırmalama oyuncağı yerine koltuklarınızı tercih ediyor ise üzülmeyin.  Koltuk döşeme atölyesi Limon koltuk’ da Sertex döşemelik süet kumaşları, hayvanseverler için büyük kolaylık sağlıyor..

Kedi ve köpeklerin, koltuk ve kanepeleri tırmalama zevki büyük sorun oluştururken, limon koltuk döşeme atölyesinin sunmuş olduğu floklu ( süet ) kumaşlar , hayvan severlerin imdadına koşuyor. Serteks floklu kumaşların dokunmamış yüzeylerden oluşması kedi ve köpeklerin tırnaklarını geçirmesine engel olurken ipeksi bir yumuşaklık sağlıyor. Aynı zamanda kumaşlara anti mikrobiyel, kolay temizlenebilir ve su iticilik gibi hayatı kolaylaştıran farklı özellikler kazandırabiliyor.

Koltuk döşeme atölyemiz Limon koltuk olarak Sertex’ in desteği ile sizlere kaliteyi sunmaktadır. Sertex’in uzun yıllar süren AR-GE çalışmaları sonucu dayanıklılığı kanıtlanmış döşemelik süet kumaşları sayesinde evcil hayvanlarınız ile birlikte evinizde oturmanın keyfini rahatlıkla yaşayın.

60 FARKLI RENK SEÇENEĞİ

 

Sizlerden Gelen Sorular

  • Bu işlem sonrasında garanti veriyormusunuz. Gerçekten kedim veya köpeğim bu kumaşı tırmalayamayacak mı?

Cevap : % 100 GARANTİ. Koltuklarınız bu özelliğe sahip kumaş ile atölyemizde kaplandıktan sonra kesinlikle ama kesinlikle kediniz veya köpeğiniz tarafından tırmalanamaz, sökülemez , deforma olmaz.

  • Peki siz garanti veriyorsunuz fakat ya tırmalayarak kumaşa zarar verir ise ne olacak ?

Cevap : Şu ana kadar yaptığımız koltuklarda böyle bir sorun ile karşılaşmadık fakat içiniz rahat olsun böyle bir durumda talebinize göre ya ücret iadesi yada yeniden ücretsiz döşeme yapıyoruz.

 

KEDİ TIRMALAMASINA KARŞI DAYANIKLI SÜET ÜRÜNLER

Döşemelik süet ürünlerimiz, üretim tekniği ve yapısı bakımından dokusuz tekstil yüzeyleridir. Standart dokuma ve örme kumaşların yüzeyi ise ipliklerden oluşmaktadır. Bu nedenle evcil hayvanlar bu iplikleri tırnaklarıyla kopararak kumaşa zarar verebilir.

Sahip olduğu teknik farklılıktan dolayı süet ürünlerimiz, kedi, köper v.b. evcil hayvan tırmalamalarına karşı dayanıklıdır. Çünkü hayvanların tırnaklarını geçirebilecekleri ipliklerden oluşan bir yüzey yoktur; tırnaklar dokusuz yüzeyde kayarak zarar vermemektedir. Limon koltuk kalitesi ve farkı ile artık kedi ve köpeğinizin verdiği zararlardan kurtulacaksınız.

Döşemelik süet ürünlerimizin bu özelliklerini kanıtlamak için , ürünlerimize bağımsız bir test laboratuvarında ( INTERTEK) kedi ve köpek tırmalamasını test eden Mace Snagging ve Snag pod testleri yapılmıştır. Bu testlerden başarı ile geçen kumaşlarımızı koltuk döşeme atölyemizden ustalarımız vasıtası ile temin edebilir koltuklarınıza uygulatabilirsiniz.

Kedinizden veya köpeğinizden vazgeçmek istemiyorsanız fakat onların koltuklarınıza zarar da vermesini istemiyorsanız çözüm Limon koltuk‘ da.

Kedi köpek tırmalamasına dayanıklı kumaş için 60 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Bu seçenekleri görüp karar vermeniz için adresinize geliyoruz. Bunun için herhangi bir ek ücret talep etmiyoruz.

 

Kedi köpek tırmalamasına dayanıklı kumaş için daha fazla bilgi almak istiyorsanız bu konuda limon koltuk döşeme atölyemizi arayarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Koltuklarda Kedi Tırmalamasına Karşı Dayanıklı Alternatif Kumaş Var mı?

Koltuklarda kedi tırmalamasına karşı dayanıklı olan ürünlerimizi ortalama 3 yıldır kullanmaktayız. Bu süreç içinde birbirinden farklı bir çok koltuk modeli üzerinde çalıştık. Bunlardan bazılarının resmini yukarıdaki galeride sizler ile paylaştık.

Kedilerin tırmalama hissiyatı bir ihtiyaçtır. Bunun önüne geçilemez fakat koltuklarınızı korumanız mümkündür. 3 yıldır edindiğimiz tecrübelerde ise bu kumaşın dışında herhangi bir kumaşın kedi tırmalamasına karşı dayanıklılığı yoktur.

Bazı kedicikler hissiyatından dolayı tay tüyü kumaşları tırmalamıyor fakat bunun her kedi tırmalamayacak diye bir garantisi yoktur. Bu konuda % 100 garantisi önerdiğimiz kumaşta vermekteyiz.

Limon koltuk olarak önerdiğimiz floklu kumaşın dışında kadife, tay tüyü, goblen, vinlex veya keten hiç bir ürünün bu konuda garantisi yoktur.

WhatsApp chat