İcadiye Koltuk Döşeme

0

icadiye koltuk döşeme

İstanbul geneli tüm semtlere hizmet veren icadiye koltuk döşeme atölyemize ulaşarak sadece fiyat değil bilgide alabilirsiniz.

icadiye koltuk döşeme atölyesinde evleriniz şenlenecek

icadiye koltuk döşeme atölyesinde her koltuğa çözüm var

MODA SENSİN

Modaya uymak mı yoksa modayı kendine uydurmak mı?

Tıpkı giyimde olduğu gibi moda olanı giymek yerine yakışanı giymek gibi. Evimiz içinde eşyalarımız ile en güzel renk uyumu hangi kumaş  ve hangi koltuk ile olacak ise onu kullanmak en mantıklısı olacaktır. Çünkü evimize güzel gösteren ve yakışan odur.

Peki evimize yakışanı ve en iyi uyacak koltuk ile renkleri nasıl seçeceğiz. Bunun iki yolu var. Birincisi var olan koltuk takımlarımızın yüzünü değiştirecek isek diğer eşyalarımıza uyacak bir renk kombinasyonu ile komple yüz değişimi yaptırmak. Tabiki bu yüz değişimi sadece evimizi yenilemek ve renklerde sıkıldığımız için değil aynı zamanda kullanıma bağlı olarak artık koltukların yüzü deforme oldu ise yaptırmalıyız. Burada biraz da zevke ve maddiyata kalmış bir durum var. Renklerin koltuklarınız üzerinde nasıl duracağını merak ediyorsanız bunuda öğrenmenin iki yolu var. Birincisi facebook sayfamızda yüz değişimini yaptığımız müşterilerimizin koltuklarını inceleyerek diğeri ise online koltuk kaplama bölümümüzden istediğiniz tür ve rengi seçerek koltuğa giydirme yaparak.

İkinci yol ise yeni koltuk takımına ihtiyacınız var ise internetten veya mağazadan beğendiğiniz bir koltuk takımını evinize uyacak ölçü ve renklerde yaptırmak. Bunun için ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Unutmadan belirtelim kumaşları canlı görüp dokunarak seçmek en doğrusudur. Bu nedenle işin en can alıcı noktası olan kumaş seçimi için adresinize bir valiz dolusu kumaş ile gelip renk seçiminde tecrübemizide  kullanarak  yardımcı oluyoruz.

Burdan da anlaşılacağı üzerine iyi olan, güzel olan, konforlu olan modayı kullanmak değil, evimize uyanı, yakışanı ve bizim için konforlu olanı kullanmaktır. Koltuklarınızın durumu nasıl olursa olsun tamiratınıda yapıyoruz gerekirse boyasınıda yeniliyoruz. Pek tabiki kumaşınıda yeniliyoruz. Evimize en iyi şekilde uyacak hale getiriyoruz.

Moda hakkındaki makalemiz bizim fikrimiz ve düşüncemiz. Siz ister modaya uyun isterseniz modayı kendinize uydurun her iki koşulda da evinizin dekoru ve koltuklarınızın yenilenmesi için icadiye koltuk döşeme olarak hizmet vermeye hazırız.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

Comments are closed.