KOLTUK DÖŞEME

Koltuk Döşeme Atölyemize Ulaşmak İçin

Anadolu Yakası 0216 313 80 44

Avrupa Yakası 0212 227 80 44

Whatsapp 0532 563 95 88

KOLTUK DÖŞEME ATÖLYEMİZDE SÜREÇ NASIL İŞLİYOR ?

Koltuk döşeme ve tamiri olacak koltuklarınızın resmini whatsapp aracılığı ile yollayarak ortalama bir fiyat bilgisi alabilirsiniz. Onay vermeniz durumunda istediğiniz türden kumaş seçenekleri ile adresinize geliyoruz ve koltuklarınızın durumunu yerinde de görerek neler yapılması gerektiği, süngerlerinizin değişip değişmeyeceği ve kumaş seçimi konularında yardımcı oluyoruz. Bu işlemlerin ardından konuşulan ve yapılması gerekenleri sipariş formuna yazarak karşılıklı imzalıyoruz. Koltuk döşeme atölyemiz bu forma koltukta yapılacak tamirat, boya ve seçilen kumaşların kodlarını yazarak işi şansa bırakmıyor. Koltuk takımları alınarak belirtilen sürede koltukların tamirat ve yüz değişimi yapılarak teslimat yapıyoruz.

 

koltuk döşeme öncesi ve sonrası

koltuk döşeme öncesi ve sonrası

 

NAKLİYE VE TAŞIMA HİZMETİ NASIL OLUYOR ?

Koltuk döşeme ve tamir atölyemizde tamirat ve kumaş değişimi için alınan koltuk takımlarında nakliye ve taşıma hizmeti ücretsiz olarak atölyemiz personeli tarafından yapılmaktadır. Koltuklarınızı adresinden alıp işlemi bittikten sonra tekrardan adresinize teslimat yapılmaktadır.

ÖDEME SEÇENEKLERİMİZ !

Koltuk döşeme atölyemizde anlaşılan koltuk takımlarında; koltuklar alınırken yapılacak işin tutarına göre bir miktar kapura alınmaktadır. Bu kapura tutarını kredi kartı ilede çekim yapabilirsiniz. Kalan bakiye koltukların teslimatında yine nakit veya kredi kartına taksit seçeneği ilede ödenmektedir.

Koltuk döşeme atölyemizde sizlere daha iyi hizmet verebilmek için firmamız tam 14 banka ile anlaşma yapmıştır. Kredi kartı ile mail order sisteminden ödemelerinizi güvenle yapabilirsiniz. 9 aya  varan taksit imkanından yararlanabilirsiniz. Atölyemizde senet veya çek kullanılmamaktadır.

TESLİMAT SÜRESİ NE KADAR ?

Koltuk döşeme atölyemiz limon koltukda alınan işin durumu ve o dönemdeki yoğunluğa göre koltuk takımları alınırken teslimat süresi müşteriye söylenmekte aynı zamanda sipariş formunda belirtilmektedir. Standart süremiz ise minimum 1 hafta maksimum 15 gündür.

YAPILAN KOLTUK TAMİRLERİNDE GARANTİ VARMI?

Koltuk döşeme ve tamir atölyemizde yapılan işlemlerde kumaş, sünger ve işçilik olarak 2 yıl garanti verilmektedir. Bu süreçte kumaşta herhangi bir renk solması tiftiklenme vb. durumlarda ücretsiz olarak değişim yapılmaktadır. Yapılan her koltuk tamiri koltuk döşeme ve tamir atölyemiz limon koltuk tarafından müşteri bilgileri, neler yapıldığı ve hangi tarihte yapıldığı bilgileri kayıt altına alınmaktadır. Herhangi bir sorun için aradığınızda isminizi vererek yapılan işlemin kaydına rahatlıkla ulaşılmaktadır.

YAPTIĞIMIZ İŞLERDEN ÖRNEKLER

Her yıl yüzlerce eve girerek havasını, görünümünü ve rengini yenilemekteyiz. Bazı müşterilerimiz yaptığımız işlerdeki titizliğimizi doğal olarak bilmediği için daha önceden yapmış olduğumuz ürünleri görmek istemektedir. Teslimatlarımızın büyük bir kısmını facebook sayfamızda paylaşmaktayız. Bu ürünleri görüp bilgi sahibi olmak istiyorsanız ve ondan sonra karar verecekseniz eğer buraya tıklayarak yapmış olduğumuz ürünleri inceleyebilirsiniz.

KOLTUK DÖŞEME VE TAMİR ATÖLYEMİZDE KUMAŞ SEÇENEKLERİ NELERDİR ?

Müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır. Bu nedenle müşterilerimize önerdiğimiz kumaş markaları ileride olabilecek sorunlarda bizleri mağdur etmeyecek markalar tercih edilmektedir. Böyle bir durumda müşterinin muhatabı kumaş firması değil doğrudan  koltuk döşeme ve tamir atölyemiz Limon koltuk’ dur.

KOLTUKLARINIZIN KUMAŞINI NASIL KORURSUNUZ, PÜF NOKTALARI NELERDİR !

Tamir ve üretime verdiğimiz önem ile gösterdiğimiz titizlik teslimattan sonra da devam etmektedir. Bu nedenle koltuklarınızın uzun ömürlü kullanılması bizim içinde çok önemlidir. Koltuklarınızı konforlu ve sağlam olarak kullanmak için , özellikle de kumaşlarına zarar gelmemesi için önerilerimizi lütfen göz önünde bulundurun.

 1. Koltuklarınızı direk güneş ışığından koruyunuz.
 2. Çamaşır suyu, deterjan, renkli sabun, arap sabunu ve leke sökücü maddeler kullanmayınız.
 3. Koltuklarınızı sadece saf beyaz sabun ile veya özellikle kumaş temizliği için tasarlanmış temizlik ürünlerini ile temizleyiniz.
 4. Oluşan lekelere anında müdahale ediniz.
 5. Temizlik sırasında fırça veya sünger kullanmayınız.
 6. Yumuşak bir bezle fazla ovuşturmadan sadece lekeli kısmı siliniz.
 7. Kurutma esnasında koltuğunuzu kuruması için direk güneş ışığına maruz bırakmayın.
 8. Kuruduğundan emin olmadan tekrar kullanmayın.
 9. Kesinlikle halı yıkama makinası kullanmayınız.
 10. Bu koşullara uyulması durumunda yapmış olduğumuz koltuk döşemelerinde kumaşınız atölyemiz tarafından ve üretici firma tarafından 1 yıl garantilidir.
 11. Desenli kumaşlarınızı kesinlikle yıkamayınız.
 12. Renk kombinasyonlarınızda kırmızı, mor, siyah kumaş ve derilerin kesinlikle beyaz kumaş ve deriler ile kullanılmaması gerekmektedir.
 13. Deri koltukların temizliğinde kesinlikle alkol ve benzeri alkol içeren temizlik malzemeleri kullanmayınız.

KIRIK VE SALLANAN KOLTUK İSKELETLERİNE TAMİRAT YAPILIYORMU?

Koltuk döşeme ve tamir atölyesi Limon koltuk olarak işleme alınan her koltuk takımının iskeleti, kumaşı yenilenmeden önce mutlaka kontrol edilir. Eğerki koltuk takımının eklem yerlerinde açılma veya kırık varsa mutlaka onarılıp öyle işleme devam edilmektedir. Koltuk takımlarının eklem yerleri açılarak tekrardan mobilya tutkalı ile yapıştırılıp vidalanmakta ve ardında mengenede ortalama 1 gün bırakılarak tamamen birbirine kaynaması sağlanmaktadır.

Hemen Ara
Whatsapp