ikea Köşe Yüz Değişimi

0

ikea Köşe Yüz Değişimi

İkea’nın en çok satan koltuk modellerinden biri olan ekonomik yataklı ve sandıklı köşe (friheten modeli) koltuk modelinin kılıf değişimi ve sünger değişimi işlemi atölyemizde yapılmaktadır. Ikea köşe yüz değişimi örnek çalışmalarımızı resimlerden inceleyebilirsiniz.

İkea’nın l köşe modelleri ölçülerinden dolayı küçük odalara rahatlıkla sığmaktadır. Pratik kullanımı yanı sıra sandıklı olması ve içerisinden çıkan yatak ile birlikte oldukça kullanışlı bir ürün olduğunu göstermektedir. Özellikle öğrenci ve bekar evlerinde tercih edilen ikea ekonomik l köşe için tamir ve kılıf yenileme hizmetimiz vardır.

Ikea l koltuk modellerinde zamanla kumaşta deforme olma , solma ve hatta yırtılma meydana gelmektedir. Buda göz zevkini bozmaktadır. Yüz değişimi yapılarak bu sorun çözülmektedir. Ikea koltuk kaplama işleminde zengin renk ve desenlere sahip kumaş seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.

Ikea köşe koltuk modellerinde kumaş haricinde zamanla süngeri de deforme olarak özelliğini kaybetmektedir. Bu durumda sadece sünger değişimi yapılamamaktadır. Bu köşe modellerinde sünger değişimi yapılması için kılıf  ( kumaş ) yenileme işlemide yapılması gerekmektedir. Bu nedenle koltuğunuzun kumaşı eğer ki değişecek ise süngerinin durumunu da kontrol ederek gerekir ise her ikisini birlikte değiştiriniz. Çünkü kılıf değişiminden sonra sadece sünger değişimi yapılamamaktadır.

Ikea Köşe Kılıf Değişim Fiyatları

Kılıf değişim fiyatları seçilecek kumaşın mt fiyatına ve süngerlerinin değişip değişmeyeceğine göre farklılık göstermektedir. Bu modellerde toplamda 15 mt kumaş kullanılmaktadır. Silinebilir leke tutmayan kumaş tercih edilecek olur ise ( ortalama mt fiyatı 50 lira) komple kılıf değişimi ve sünger değişimi 1800-2200 lira arasında değişmektedir. Güncel fiyat bilgisi için ise 0532 563 95 88 nolu telefondan whatsapp veya BİP aracılığı ile fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Kurulum ve Montaj

Yüz değişim işlemlerinizde koltuklarınız adresinizden sökülerek alınmaktadır. Demonte bir yapıya sahip olduğu için kurulumu ve sökümü oldukça pratiktir. İşlemi bittikten sonra tekrardan evinize getirilerek montajı yapılmaktadır. Döşeme işlemine alınmadan önce ise iskelet aksamında herhangi bir kırık var ise tamiratı döşeme işleminden evvel atölyemizde yapılmaktadır.

 

Ikea Köşe Yön Değişimi

Bilindiği üzere ikea’ nın bu model ekonomik köşelerinde L bölümü yani istirahat kısmı yön değişimi yapılarakda kullanılabilmektedir. Fabrikasyon üretiminde her iki yönlü kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Bu model oldukça fazla satış adetine ulaşıldığı için aynı modelin kendi içerisinde farklı bir kaç modeli bulunmaktadır. Bu modeller arasında istirahat kısmı yani sandıklı tarafı yön değişimine uygun olmayan modeli de mevcuttur.

İkea Friheten köşe, İkea Angsta Köşe bu modellerin en çok satan ürünleridir. Kullanıcıları genel olarak üründen memnun olmakla birlikte en çok yaşanan şikayet zamanla kumaşın lekeyi kusmasıdır. Bu durumun tek çözümü ise yüz değişimidir. İsteğe baglı olarak yüz değişimi ennasında sünger değişimide yapılabilmektedir.

Bu konuda Limon koltuk döşeme atölyesini arayarak ustanızdan bu konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

Comments are closed.

Hemen Ara
Whatsapp