Evden Eve Nakliyat

0

Evden Eve Nakliyat

İstanbul içi eşya taşımalarınızda sorun değil çözüm üretiyoruz. Evden eve nakliyat işini bir kaç yıldr yapmaya başlamamıza rağmen işe hakim olarak müşterilerimize sorun değil çözüm üretiyoruz.

Malumunuz üzere evden eve eşya taşıma sektöründe yaşanan sorunlar oldukça fazladır. Anlaşılan fiyatın sonradan değiştirilmesi, sökülen mobilyaların orjinaline uygun olarak tekrardan montajının yapılamaması, odanıza sığmayan koltuklarınızın kapınızda bırakılması , çizilen veya kırılan mobilyalarınızın çözümsüz bırakılması gibi bir çok sorun sayabiliriz. Limon nakliyat olarak bu sorunlarınızı çözümsüz bırakmıyoruz. İŞ ortağımız Limon koltuk ile mobilya konusunda yaşanacak her sorunu çözüyoruz. Buda sizi extra bir bütçe yükünden kurtarıyor.

İstanbul içi eşya taşımalarınızda paketlemeden , özel eşyalarınızın toparlanmasına kadar işimizi tüm detaylara özen göstererek yapıyoruz.

Nasıl Taşıma Yapıyoruz

İlk etapta taşınacak eşyaların yerinde bir keşfini yapıyoruz. Eşyalarınızın çokluğundan, tüm eşyalarınızın paketlenmesine kadar, kaçıncı kattan alınıp kaçıncı kata taşınacağından, asansör kullanım durumuna kadar tüm bu detayları konuşup öyle fiyat çıkartıyoruz. Çıkabilecek olumsuz durumlara karşı size sürpriz bir ücret çıkartmıyoruz.

Tüm detaylar konuşulup günü belirlendikten sonra sözleşmemizi yapıyoruz. Bu kıriterler doğrultusunda eşyalarınızı taşıyoruz.

Ne Gibi Sorunlar Yaşanabilir

Bu işin en önemli kısmı eşyaların taşınacağı ve alınacağı evin kontrolüdür. Bu kontrollerden sonra oluşabilecek olumsuz durumları sizlere yansıtmıyoruz.

Örneğin; yeni taşınacağınız evinize eşyalarınız geldi fakat koltuğunuz dış kapıdan veya iç kapılardan geçmiyor. Burada limon koltuk döşeme ustamız devreye giriyor. Usulüne uygun olarak koltuğunuzun veya mobilyanızın evinize sığacağı şekilde sökülüp profesyonel olarak tekrar montrajı yapılmaktadır. Eğerki mobilyalarınız sökülüp takılmaya uygun değil ise bu noktada çözümsüz kalmamanız için eşya taşıma sözleşmesi yapılmadan önce keşif elemanımız gereklı eşyalarınızı ölçerek bu konuda sorunun önüne geçmektedir.

Bu ve benzeri yaşanacak sorunların önüne geçmek için Limon nakliyatı tercih etmeniz stressiz bir taşınma imkanı sağlayacaktır.

Asansör ile Taşıma

Asansör ile eşya taşıma hizmetimizi, binanın dışından eşyaları vinç ile pencere veya balkondan içeri alarak sunuyoruz. Bu duruma ihtiyaç olan siteler ve apartmanlar da olmaktadır. Büyük mobilya parçalarında demonte sistem yok ise ve ölçümlerde de kapınızdan içeri sığmayacağı tespit edildi ise bu noktada v,nç ile yani asansörlü eşya taşıma sistemimiz devreye girmektedir.

Evden eve eşya taşıma fiyatları ve detayları için 0216 313 80 77 – 0212 227 80 44 veya 0532 563 95 88 nolu telefonlardan arayarak bilgi alabilirsiniz.

Özel Eşyalarınızın Paketlenmesi

Bu konuda bazı müşterilerimizin telebi üzerine iç çamaşırı gibi özel eşyalarınızın paketlenmesi ve toparlanması işlemini bayan elemanımız ile yapmaktayız. Bu hassasiyetinizi dikkate alarak sizleri çözümsüz bırakmıyoruz.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

Comments are closed.

WhatsApp chat